Professor

Prof.dr. G.H. Jansen (1929 - )

Gewoon hoogleraar Sociologie van bouwen en wonen vanaf 1 januari 1982
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
HBS B
Academische opleiding
Sociologie
te
Utrecht
Promotie(s)
Promotie
Utrecht, 7 mei 1976
Proefschrift
De eeuwige kroeg. Hoofdstukken uit de geschiedenis van het openbaar lokaal
Promotor(en)
Prof.dr. Sj. Groenman
Functie voor benoeming

Wetenschappelijk hoofdmedewerker bij het Sociologisch Instituut te Utrecht 1962

Aanstelling
Gewoon hoogleraar Sociologie van bouwen en wonen
Aangesteld bij
Interfaculteit der aardrijkskunde en prehistorie; Sociale wetenschappen, Subfaculteit der Sociaal culturele wetenschappen, Vakgroep Bouwen en wonen
Benoemd
30 oktober 1981
Aanvang
1 januari 1982
Einde
1 maart 1994
Einde vanwege
Emeritaat
Vakgebied
Sociologie
Persoonlijke informatie
De heer
Titel(s)
Dr.
Naam
G.H.
Jansen
Gerrit Herman
Geboren
21 februari 1929
te
Terborg, Nederland
Nationaliteit
Nederlandse