Professor

Prof.dr. M.B. de Jong (1950 - )

Gewoon hoogleraar Geschiedenis van de middeleeuwen vanaf 1 september 1987
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
Gymnasium A
Academische opleiding
Politieke wetenschappen,
geschiedenis
te
Long Beach,
CA (verenigde Staten),
Amsterdam (UvA)
Promotie(s)
Promotie
Amsterdam (UvA), 25 maart 1986
Proefschrift
Kind en klooster in de vroege middeleeuwen. Aspecten van de schenking van kinderen aan kloosters in het Frankische rijk (500-900)
Promotor(en)
Prof.dr. C. van de Kieft
Eervolle lidmaatschappen

Corresponding fellow Royal Historical Society

Functie voor benoeming

Universitair docent te Nijmegen, docent School voor Taal- en Letterkunde te Den Haag

Aanstelling
Gewoon hoogleraar Geschiedenis van de middeleeuwen
Aangesteld bij
Letteren
Benoemd
1 juni 1987
Aanvang
1 september 1987
Afscheidsrede
19 mei 2016, Onvaderlandse geschiedenis. Over nut en nadeel vna de vroege middeeeuwen.
Vakgebied
Geschiedenis; Middeleeuwen