Professor

Prof.drs. J. van Aken (1924 - )

Gewoon hoogleraar De tandheelkundige röntgenologie vanaf 1 mei 1969
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
ULO,
HBS B
Academische opleiding
Tandheelkunde
te
Utrecht
Externe waardering

Fellowship University of Alabama Medical Center (1953-1954)

Functie voor benoeming

Lector Utrecht 1964, openbare les 8-6-1965, Groei en grenzen van de tandheelkundige röntgenologie

Aanstelling
Gewoon hoogleraar De tandheelkundige röntgenologie
Aangesteld bij
Geneeskunde, Subfaculteit Tandheelkunde
Benoemd
16 april 1969
Aanvang
1 mei 1969
Einde
1 september 1988
Einde vanwege
Vervroegd emeritaat
Vakgebied
Tandheelkunde