Professor

Prof.dr. V.J. Koningsberger (1895 - 1966)

Gewoon hoogleraar De plantkunde vanaf 2 juli 1934
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
Gymnasium bèta
Academische opleiding
Biologie
te
Utrecht
Promotie(s)
Promotie
Utrecht, 23 juni 1922
Proefschrift
Tropismus und Wachstum
Promotor(en)
Prof.dr. F.A.F.C.Went
Externe waardering

Gouden ere-medaille (KIT), ere-penning ministerie van landbouw

Eervolle lidmaatschappen

KNAW 1946, erelid Koninklijke Nederlandse Botanische Vereniging

Rector Magnificus te Utrecht

1952-1953

Functie voor benoeming

Directeur proefstation te Pasoeroean (Indonesië) 1926

Aanstelling
Gewoon hoogleraar De plantkunde
Aangesteld bij
Wis- en natuurkunde, Botanisch Laboratorium
Benoemd
4 december 1933
Aanvang
2 juli 1934
Oratie
24 september 1934, Sunt certi denique fines
Einde
1 september 1965
Einde vanwege
Emeritaat
Afscheidsrede
23 oktober 1965, Een verantwoording
Vakgebied
Biologie
Persoonlijke informatie
De heer
Titel(s)
Dr.
Naam
V.J.
Koningsberger
Victor Jacob
Roepnaam
Victor
Geboren
10 februari 1895
te
Buitenzorg, Nederlands Indië
(Bogor, Indonesië)
Overleden
28 februari 1966
te
Bilthoven, Nederland
Nationaliteit
Nederlandse