Professor

Prof.dr. F.I. Masser (1937 - )

Gewoon hoogleraar De planologie vanaf 1 juli 1975
Gewoon hoogleraar Geo-informatica en stedelijke planning vanaf 1 december 1998
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
Grammar school
Academische opleiding
Geografie,
stedelijke planning
te
Liverpool (Engeland)
Promotie(s)
Promotie
Liverpool (Engeland), 11 juli 1975
Proefschrift
The development of operational models for urban and regional planning
Functie voor benoeming

Senior lecturer 'civic design' te Liverpool (Engeland) 1974

Aanstelling
Gewoon hoogleraar De planologie
Aangesteld bij
Interfaculteit der aardrijkskunde en prehistorie; Sociale wetenschappen, Vakgroep Planologie
Benoemd
19 maart 1975
Aanvang
1 juli 1975
Einde
1 januari 1979
Einde vanwege
Benoeming tot hoogleraar te Sheffield (Engeland)
Vakgebied
Geografie; Sociale wetenschappen
Gewoon hoogleraar Geo-informatica en stedelijke planning
Aangesteld bij
Ruimtelijke wetenschappen
Benoemd
19 november 1998
Aanvang
1 december 1998
Einde
1 oktober 2002
Einde vanwege
Emeritaat
Vakgebied
Geografie