Professor

Prof.dr. J. Serrurier ( - 1742)

Gewoon hoogleraar Philosophie en wiskunde vanaf 3 februari 1706
Gewoon hoogleraar Geneeskunde en botanie vanaf 18 mei 1716
Gewoon hoogleraar Botanices et institutionem vanaf 7 juni 1723
Opleiding en werk
Rector Magnificus te Utrecht

1712-1713; 1721-1722; 1739-1740

Aanstelling
Gewoon hoogleraar Philosophie en wiskunde
Aangesteld bij
Philosophische faculteit
Benoemd
28 december 1705
Aanvang
3 februari 1706
Einde
18 mei 1716
Einde vanwege
Wijziging leeropdracht
Vakgebied
Natuurwetenschappen
Gewoon hoogleraar Geneeskunde en botanie
Aangesteld bij
Philosophische faculteit
Aanvang
18 mei 1716
Oratie
18 mei 1716, De causis corruptae et contemtae medicinae
Einde
7 juni 1723
Einde vanwege
Wijziging leeropdracht
Vakgebied
Geneeskunde
Gewoon hoogleraar Botanices et institutionem
Aangesteld bij
Philosophische faculteit
Benoemd
7 juni 1723
Aanvang
7 juni 1723
Einde
15 april 1742
Einde vanwege
Overlijden
Vakgebied
Biologie; Geneeskunde