Professor

Prof.dr.ir. R. Stobberingh (1940 - )

Gewoon hoogleraar Sociaal-psychologische methoden en technieken vanaf 1 januari 1980
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
HBS
Academische opleiding
Technische wiskunde
te
Delft
Promotie(s)
Promotie
Tilburg, 24 mei 1972
Proefschrift
Dynamische componenten analyse. Een integratie van componenten- en tijdreeksanalyse
Promotor(en)
Prof.dr. J.J.J. Dalmulder
Functie voor benoeming

Gewoon lector sociaal-psychologische methoden en technieken te Utrecht 1972

Aanstelling
Gewoon hoogleraar Sociaal-psychologische methoden en technieken
Aangesteld bij
Sociale wetenschappen, Subfaculteit Psychologie, Psychometrie, statistiek en modelvorming
Benoemd
27 november 1981
Aanvang
1 januari 1980
Einde
1 juli 1990
Einde vanwege
Eervol ontslag in verband met reorganisatie en opheffing leerstoel
Vakgebied
Methodologie
Persoonlijke informatie
De heer
Titel(s)
Dr.ir.
Naam
R.
Stobberingh
Robert
Geboren
1 mei 1940
te
Batavia, Nederlands Indië
(Jakarta, Indonesië)
Nationaliteit
Nederlandse