Professor

Prof.mr. F.H.J.J. Andriessen (1929 - )

Gewoon hoogleraar onbezoldigd Europese integratie vanaf 1 maart 1990
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
Gymnasium alpha
Academische opleiding
Rechten
te
Utrecht
Functie voor benoeming

Vice-voorzitter van de Commissie van de Europese Gemeenschappen, belast met de buitenlandse betrekkingen en handelspolitiek, en samenwerking met andere europese landen 1989

Aanstelling
Gewoon hoogleraar onbezoldigd Europese integratie
Aangesteld bij
Rechtsgeleerdheid, Vakgroep Internationaal, sociaal en economisch publiekrecht
Benoemd
8 maart 1990
Aanvang
1 maart 1990
Oratie
18 oktober 1991, De integratie van Europa: Nu of nooit!?
Einde
1 september 1999
Einde vanwege
Einde tijdelijke aanstelling
Vakgebied
Rechten; Europees recht
Persoonlijke informatie
De heer
Titel(s)
Mr.
Naam
F.H.J.J.
Andriessen
Franciscus Henricus Johann Joseph
Roepnaam
Frans
Geboren
2 april 1929
te
Utrecht, Nederland
Nationaliteit
Nederlandse