Professor

Prof.dr. G.P. van Itterzon (1900 - 1992)

Gewoon hoogleraar De geschiedenis na het jaar 800 van het Christendom en van de leerstellingen van de christelijke godsdienst vanaf 16 september 1958
Opleiding en werk
Opleiding
Scholing
Gymnasium alpha
Academische opleiding
Theologie
te
Leiden
Promotie(s)
Promotie
Leiden, 13 december 1929
Proefschrift
Gomarus Franciscus
Promotor(en)
Prof.dr. Eekhof
Functie voor benoeming

Predikant te Den Haag 1932, docent te Den Haag 1940

Functie na benoeming

Universitair docent UU

Aanstelling
Gewoon hoogleraar De geschiedenis na het jaar 800 van het Christendom en van de leerstellingen van de christelijke godsdienst
Aangesteld bij
Godgeleerdheid
Benoemd
15 april 1958
Aanvang
16 september 1958
Oratie
24 november 1958, Kerkgeschiedenis en kerkrecht in onderling verband
Einde
1 september 1971
Einde vanwege
Emertitaat
Afscheidsrede
4 juni 1971
Vakgebied
Theologie
Persoonlijke informatie
De heer
Titel(s)
Dr.
Naam
G.P.
van
Itterzon
Gerrit Pieter
Geboren
11 december 1900
te
Amsterdam, Nederland
Overleden
1992
Nationaliteit
Nederlandse